МАЙСТЕРБУК

Ця книга від майстра та для майстра. Вона допоможе побудувати майстерність та поєднати її зі своїм життям. Бо майстри сфери краси то не просто робота, а спосіб життя. Ми розберемо, з яких якостей та навичок складається затребуваний та поважний майстер будь-якої спеціалізації та що конкретно треба робити, щоб таким стати. Обіцяю, що буде захопливо, бо попереду вас чекає новий погляд на себе, професію та сферу краси загалом.

Вартість книги 1000 грн

Відгук редактора

У сфері краси я лише клієнт, але мені було цікаво завдяки цій книзі відкривати для себе залаштунки таких непростих професій, як перукар, візажист, колорист, косметолог та ін. Я ніколи не задумувалася, скільки треба вчитися та тренуватися, щоб, наприклад, за пів годинки, начебто так легко і просто, зробити замовлену мною стрижку.

Освіта, робоче місце, умови оплати, професійний розвиток, пошук клієнтів, стосунки з колегами — здається, в «Майстербуку» є про все, з чим стикається майстер на своєму шляху.

Плюс стиль викладу створює враження, ніби секрети професійних успіхів вам розповідає близька подруга, яка ще й час від часу цікавиться вашою думкою.

Редакторка Наталія Ленська

Залиште свої дані та ми зв'яжемося з вами

* заповнюючи форму, ви надаєте згоду на обробку персональних даних